Книга Ложкіна "Четверта республіка" лідирує за кількістю продажів

НовиниСуспільство    16.09.2016 - 13:52
Фото: книга Ложкіна за останні роки є лідером за кількістю продажів
Фото: книга Ложкіна за останні роки є лідером за кількістю продажів

Книга Бориса Ложкіна "Четверта Республіка" за останні роки є лідером за кількістю продажів серед суспільно-політичних книг українських авторів. Про це на церемонії вручення премій львівського Форуму видавців "Найкраща книга-2016" заявив гендиректор видавництва "Фоліо" Олександр Красовицький, повідомляють українські ЗМІ.

Книга Ложкіна, яка вперше побачила світ у видавництві "Фоліо" в березні 2016 року, була нагороджена спеціальною відзнакою Президента Форуму видавців.

"Ця книга привернула мою увагу і отримала нагороду як найактуальніше видання 2016 року, в якому чесно від першої особи представлений аналіз сучасного стану української держави, а також запропонована стратегія розвитку та бачення майбутнього України", - зазначила президент Форуму видавців Коваль під час вручення нагороди видавцю книги Олександру Красовицькому.

Нагадаємо, що 17 вересня в конференц-залі львівського Палацу мистецтв (вул. Коперника, 17) о 18:00 відбудеться зустріч з Борисом Ложкіним, автором книги "Четверта республіка. Чому Європі потрібна Україна, а Україна - Європа".

З березня 2016 року відбулося вже три видання книги Бориса Ложкіна "Четверта республіка. Чому Європі потрібна Україна, а Україна - Європа", написаної за участі журналіста Володимира Федорина. Крім української і російської мов, книга вийшла у перекладі на англійську і німецьку.

On Top