ua en ru

КМУ запропонував спрямувати кошти від штрафів за перевищення швидкості на безпеку руху

КМУ запропонував спрямувати кошти від штрафів за перевищення швидкості на безпеку руху Фото: засідання Кабміну (РБК-Україна)

Відповідні зміни схвалені на засіданні уряду

Кабінет міністрів України пропонує внести зміни в Бюджетний кодекс України і направити частину адміністративних штрафів за порушення правил дорожнього руху, насамперед - перевищення швидкості, на заходи з підвищення безпеки руху на дорогах. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на "Урядовий портал".

Як наголошується, відповідні зміни схвалені на засіданні уряду і будуть передані на розгляд у Верховну раду. За словами прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, питання безпеки на дорогах є вкрай актуальним.

"Тому люди будуть знати, що те, що платять штрафники, йде на заходи з безпеки дорожнього руху. Покарання - це вимушений крок. І мені потрібен не штраф, а збереження життя людей", - заявив глава уряду.

Нагадаємо, в Україні з 8 жовтня на шляхах міжнародного та національного значення почали працювати в пілотному режимі портативні пристрої вимірювання швидкості TruCam, призначені для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів.

Патрульна поліція України опублікувала список трас, на яких з 8 жовтня розпочнеться контроль швидкісного режиму з застосуванням радар TruCam.