ru ua

Клименко не виключає, що якщо ідея знизити ПДВ до 9% і ввести податок з обороту в 1-2% не буде підтримано платниками податків, вона не буде реалізована

Якщо ідея прийняття законопроекту про зниження ставки ПДВ до 9% і введення 1-2% податку з обороту не буде підтримана платниками податків, не виключено, що ця ідея не буде реалізована. Про це на брифінгу заявив міністр доходів і зборів України Олександр Клименко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Це модель, яку ми сьогодні пропонуємо, але говорити про те, що ми вже втілюємо її в життя, занадто рано... Ми втілимо її тоді, коли дійдемо згоди з платниками податків. Якщо платники податків скажуть нам, що ця модель не дасть розвитку економіки, ми це обговоримо і залишимо як ідею", - сказав Клименко.

Водночас він підкреслив, що даний законопроект, перш ніж братися парламентом, повинен обов'язково бути обговорене на самому широкому рівні з бізнесом.

Читайте також: Міндоходів пропонує в 2014 р. знизити ПДВ до 9% і ввести податок з обороту в 1-2%

"Я вважаю, що в ході дискусій ми побудуємо ту модель, яка буде найбільш прийнятна для нашої країни і дозволить як бізнесу мати імпульси до розвитку, і державна казана надалі буде поповняться", - сказав міністр.

Також він зазначив, що у міністерства є чимало цікавих ідей щодо податку на додаткову вартість, екологічних податків, акцизних податків, різних податків на прибуток.

"Ініціатив у нас буде дуже багато, але все це поки є матеріалом для дискусії... Жодне рішення не буде прийнято без дискусії, без попереднього обговорення з бізнесом", - додав міністр.