Кличко став першим мером, який приділив серйозну увагу трагедії в Бабиному Яру, - експерт

Кличко став першим мером, який приділив серйозну увагу трагедії в Бабиному Яру, - експерт
Фото: Віталій Кличко

Меморіальний центр пам'яті жертв Голокосту "Бабин Яр" - це серйозний міжнародний проект, який прямо впливає на імідж не тільки столиці, а й країни в цілому. Таку думку висловив політичний експерт Микола Волгов.

"З року в рік наші "верхівки" приїжджали до меморіалу "Бабиного Яру" тільки на річницю. Але особливо ніхто нічого не робив для того, щоб увічнити цю страшну пам'ять в нашій культурі, а історія, як відомо, повторюється, як тільки про неї забуваєш. Меморіальний комплекс "Бабин Яр" був у жахливому стані. У парку давно облаштувалися "бомжі", кругом сміття, а в 2011 році і зовсім, був зруйнований меморіал, на якому було вигравірувано ім'я екс-президента Ізраїлю. До цього нікому не було справи", - заявив Волгов.

Він заявив, що з бюджету виділили близько 31 мільйон гривень на благоустрій меморіалу. "Хто б що не говорив, але Кличко єдиний мер, який серйозно зайнявся цією культурною спадщиною Києва. Працювали вдень і вночі. Вивозили сміття, як лежало роками, повністю відновлювали Алеї Праведників і Алеї Мучеників. Результат показує, що все можливо, коли в цьому зацікавлені", - сказав Волгов.

Експерт підкреслив, що питання створення Меморіального центру пам'яті жертв Голокосту "Бабин Яр" - це серйозний міжнародний проект, який прямо впливає на імідж не тільки столиці, а й країни в цілому.

"Кличко ще в 2015 році анонсував плани по будівництву меморіалу, була створена робоча група, яка готувала грунт більше року і ось, нарешті, за участю міжнародної громадськості та президента України відбулося підписання Декларації про наміри створення Меморіального центру пам'яті жертв Голокосту "Бабин Яр". Це серйозний міжнародний проект, від якого залежить імідж всієї країни", - повідомив Волгов.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся