Кличко вважає, що Євробачення в Україні перетворили на політичну боротьбу

Кличко вважає, що Євробачення в Україні перетворили на політичну боротьбу
Фото: Віталій Кличко

Євробачення - культурну подію, право проводити яку виборола для України Джамала, перетворили на якусь політичну боротьбу, і чим далі затягують "інтригу", тим менше шансів у будь-якого міста гідно підготуватися, щоб на високому рівні провести конкурс. Про це написав мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook.

Київський міський голова відзначив, що дивною виглядає "мовчанка" оргкомітету, коли всі міста надали докладну інформацію, з цифрами - тобто, чіткі відповіді згідно сформульованих Європейською мовною спілкою критеріїв.


"Так в чому полягають труднощі? Думаю, в тому, щоб чесно сказати, що керуються політичною доцільністю-недоцільністю, визначаючи місто-господаря Євробачення-2017. Тому, щоб не ганьбити країну, треба нарешті опублікувати надану містами інформацію, протоколи всіх засідань та результати голосувань оргкомітету і пояснити "пікантність" ситуації, - взяти відповідальність (тепер вже політичну) і проводити там, де оргкомітет вважає політично доцільним", - зазначив Кличко.

Він підкреслив, що не раз заявляв про те, що Київ, об'єктивно, - найпідготовленіше місто для проведення конкурсу. "Але в ігрищах чи торгах я участі не братиму. А тим, хто тут зараз спробує маніпулювати чи "тлумачити" мої слова, ще раз нагадаю: всі відповіді в документах. Їх треба просто порівняти. Звичайно, після того, як документи опублікують", - наголосив Кличко.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся