Кличко проінспектував демонтаж незаконної газової заправки на Березняках у Києві

П'ятниця 26 червня 2015 14:27

Київський міський голова Віталій Кличко проінспектував демонтаж незаконної газової заправки на Березняках. Про це повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації (КМДА).

"Сьогодні ми проводимо демонтаж чергового незаконного газового комплексу. Ми не знаємо, наскільки підготовлений персонал, який тут працює, та чи дотримані усі норми безпеки, тому цей об'єкт є потенційно небезпечним. А безпека киян для нас пріоритет. Щоб у столиці не повторилася надзвичайна ситуація, як під Васильковом", - підкреслив мер.
За словами Кличка, у Києві зараз працюють 380 газових заправок, 200 з яких є незаконними.

"Ми спілкуємося з власниками, щоб вони їх прибрали. Якщо не буде ніяких дій, ми самі їх демонтуємо, щоб не сталося нещасного випадку та не постраждали люди, - наголосив Кличко. - Я розумію емоції, які є і у власників МАФів, і у власників заправок. Але ми повинні працювати виключно в правовому полі. Оформлюйте документи, дотримуйтеся норм, інакше ми будемо демонтувати заправки".

Кличко також зобов'язав комунальні служби попереджувати власників про демонтаж, щоб дати можливість прибрати обладнання самостійно.

В прес-службі повідомили, що після спілкування з мером, власниця заправки погодилася самостійно демонтувати обладнання та викликала евакуатор.

Як заявив начальник управління з надзвичайних ситуацій КМДА Роман Ткачук, це вже дев'ята незаконна заправка, яку демонтували у Києві.

"Усі підприємці, які займаються подібним бізнесом, повинні мати усі без виключення дозвільні документи. Заправка повинна бути в реєстрі Держохоронпраці як потенційно небезпечний об'єкт. Місто має про неї знати, щоб відповідно реагувати на надзвичайні випадки", - зазначив він.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся