ua en ru

Кличко взяв участь у роботі сесії з'їзду ЕНП

Кличко взяв участь у роботі сесії з'їзду ЕНП Фото: Віталій Кличко та Дональд Туск

Кличко заявив, що європейських політиків турбує недостатньо ефективна боротьба з корупцією в Україні

Європейських політиків турбує проблема корупції в Україні та недостатньо ефективна боротьба з нею. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко після зустрічей, які відбулися у нього під час з’їзду Європейської народної партії, що триває в ці дні на Мальті, повідомляє прес-служба КМДА.

"Усі політики, з якими я зустрічався і спілкувався, зазначали, що корупція (поряд із агресією, якої зазнає Україна) залишається найбільшою з проблем, які заважають Україні розвиватися. Європа готова й надалі підтримувати та допомагати нам, але європейців турбує недостатньо ефективна боротьба з корупцією. І, як наслідок, – слабкий ефект від тих змін і перетворень, які намагається втілювати Україна. Негативно оцінюють європейські політики і зміни до закону про е-декларування", – підкреслив Кличко.

Як зазначається, Кличко взяв участь у роботі сесії з’їзду Європейської народної партії, провів двосторонні зустрічі з єврокомісаром із питань європейської політики сусідства та питань розширення, віце-президентом ЄНП Йоханнесом Ганом, головою Європейської Ради Дональдом Туском, президентом ЄНП Жозефом Долем, головою Комітету із закордонних справ Європейського Парламенту Девідом Макалістером, депутатом Європарламенту Елмаром Броком, іншими європейськими політиками.

Цього року у з’їзді ЄНП беруть участь понад 2 тисячі учасників із 40 європейських країн.