Кличко відкрив відновлені сходи на території музею історії України

НовиниСуспільство    05.07.2016 - 17:58

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у відкритті відновлених гранітних сходів, що виходять на вулицю Володимирську, на території Національного музею історії України. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Віталій Кличко зазначив, що кожен киянин хоче, щоби наше місто виглядало гарним, сучасним і водночас зберігало свою історію і архітектуру. А територія Національного музею історії України, розташованого на Старокиївській горі, – це унікальне місце історичної спадщини, яке поєднує залишки захисних валів міста Володимира, фундамент Десятинної церкви, залишки фундаменту княжих палаців – Град Володимира. Тож у квітні на засіданні проекту спільної дії "Зробимо разом" була обговорена ініціатива щодо благоустрою території музею історії. Станом на сьогодні, у рамках першої черги благоустрою, окрім відновлення гранітних сходів, вже укріпили підпірну стіну схилу, відновили гранітний паркан з чавунними вставками, який відділяє фундамент Десятинної церкви від вул. Володимирської, відновили старовинні ліхтарі. Реконструкцію всієї території Національного музею України заплановано завершити до кінця серпня.


Мер подякував меценатам за внесок у збереження історичної спадщини Києва, зокрема відновлення сходів. Адже сходи були реконструйовані у рамках соціального проекту "Зробимо разом", до участі в якому столична влада для благоустрою міста залучає меценатів.

"На початку 2000-х років мені надійшла пропозиція долучитися до відновлення Михайлівського собору і відреставрувати скульптуру Архістратига Михаїла, захисника нашого міста. Я до сьогодні з задоволенням проходжу з дітьми повз Михайлівський Золотоверхий і говорю: "Ми зробили внесок, щоби відновити собор і скульптуру Архістратига Михаїла", – зазначив Кличко. – І таке прагнення має бути у кожного з нас – робити простір навколо кращим і гарнішим. Адже Київ – це місто, в якому ми живемо і в якому житимуть наші діти й наступні покоління. Потрібно берегти нашу історичну спадщину і любити своє місто не тільки на словах", – наголосив Віталій Кличко.

Він також зазначив, що найближчим часом будуть відкриті нові сходи з Пейзажної алеї до урочища Кожум’яки.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся