Кличко однозначно братиме участь у виборах мера Києва, а партія "Удар" - на парламентських виборах 2012 р

Віталій Кличко буде брати участь у виборах мера Києва, а його партія «УДАР» - на парламентських виборах 2012 року.

"Я буду балотуватися в мери Києва, партія "УДАР" піде на вибори у Верховну Раду", - сказав Кличко в інтерв'ю ZN.UA.

При цьому він спростував чутки про "бартер" з Банковою, за яким він знімає свою кандидатуру в Києві на користь Олександра Попова і отримує "зелене світло" на виборах до парламенту.

"По-перше, жодних діалогів з Банковою я не веду й жодних угод не укладаю. Я вже давно окреслив свої пріоритети... Мені нема про що домовлятися з Банковою і нема чого просити у влади", - заявив Кличко.

При цьому він зазначив, що питання про участь в президентських виборах 2015 року поки не актуальне.

"Справді, тиждень тому я довідався, що балотуюся в президенти. Було цікаво спостерігати, як чимало професійних журналістів і ЗМІ підхопили цю "качку". Проте на сьогодні питання президентських виборів, які пройдуть тільки в 2015 році, думаю, не актуальне. Всьому свій час", - сказав лідер партії "Удар".

"А версії про мою участь у президентських виборах, як і численні "київські" рейтинги, що з'явилися одночасно, - продукт політтехнологів. Мовляв, Кличко не йде в мери. Він, виявляється, йде в президенти, бо в нього нібито рейтинг нижчий, ніж у Попова. Смішно. Але, схоже, я все-таки недооцінив прислів'я про те, що чим більша брехня, тим легше в неї вірять", - зазначив Кличко.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся