ru ua

КВУ повідомляє про масові підкупи виборців у Кривому Розі

КВУ повідомляє про масові підкупи виборців у Кривому Розі Фото: Кривий Ріг

За ініціативи міського голови мешканцям міста виділили понад 50 млн грн бюджетних коштів в рамках одноразової матеріальної допомоги

"Комітет виборців України" (КВУ) повідомляє про масові підкупи виборців у Кривому Розі (Дніпропетровська область). Про це йдеться у повідомленні "Комітету виборців України" на сторінці у Facebook.

"27 січня, за два місяці перед повторними виборами міського голови, Криворізька міська рада прийняла рішення про виділення із бюджету міста 50 млн грн для надання матеріальної допомоги місцевим жителям. Як повідомляється на сайті міськради, виділення коштів є ініціативою міського голови Юрія Вілкула і здійснюється в рамках Програми по соціальному захисту населення. Офіційно кошти спрямовані "для надання матеріальної допомоги окремим категоріям міста у зв'язку з підвищенням цін на комунальні послуги", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, з 1 лютого 2016 року матеріальну допомогу в розмірі 500 грн. зможуть отримати понад 100 тис. мешканців Кривого Рогу. Серед категорій осіб, яким призначені кошти: непрацюючі пенсіонери, вчителі, лікарі, студенти, працівники бюджетної сфери, ветерани, чорнобильці, одинокі матері та сім'ї, що виховують дітей-інвалідів.

"Враховуючи, що така ініціатива реалізовується міським головою напередодні виборів, КВУ розцінює її, як зловживання службовим становищем, використання адміністративного ресурсу та підкуп виборців. Уповноважені органи повинні надати належну оцінку діям міського голови та депутатів міської ради", - йдеться у повідомленні.

КВУ: у Кривому Розі масово підкуповують виборців 27 січня, за два місяці перед повторними виборами міського голови, Кр...

Опубликовано КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ 2 февраля 2016 г.

Нагадаємо, 27 березня у Кривому розі відбудуться повторні вибори міського голови.