У КВУ розповіли, скільки нардепів жодного разу не проголосували у червні

Новини Політика 27.06.2017 - 16:50
Фото: Верховна Рада України (РБК-Україна)
Фото: Верховна Рада України (РБК-Україна)

При цьому 50 депутатів пропустили 90% голосувань Ради

Комітет виборців України (КВУ) в рамках проекту "Дослівно" проаналізував участь народних депутатів у голосуванні упродовж червня, за даними якого 50 депутатів пропустили 90% голосувань Ради. Із них 11 не проголосували жодного разу, передає прес-служба комітету.

"Це депутати "Опозиційного блоку" С. Льовочкін, Н. Шуфрич, В. Рабінович, Є. Бакулін, член "Волі Народу" В. Богуслаєв, В. Чепинога із БПП, позафракційні К. Жеваго, А. Білецький та Д. Ярош, а також нардепи-втікачі С. Клюєв та О. Онищенко. При цьому за даними реєстрації С. Льовочкін, Н. Шуфрич, В. Чепинога, К. Жеваго перебували на засіданнях Ради, але не брали участі в голосуванні", - зазначається у повідомленні.

alt

Фото: інфографіка

При цьому окремі народні депутати проголосували лише кілька разів.

"По одному разу проголосували А. Деркач (позафракційний) та Н. Королевська ("Оппоблок"), по 4 рази – Д. Омельянович ("Оппоблок") та Є. Мураєв (позафракційний), по 9 разів – С. Ківалов ("Оппоблок") та Т. Батенко (позафракційний)", - повідомили у КВУ.

При цьому вказано, що лише один парламентар від фракції "Блок Петра Порошенка" Іван Спориш взяв участь у 100% голосувань.

Усього в червні відбулося 333 голосування.

Нагадаємо, раніше в КВУ повідомили, що шестеро нардепів пропустили всі засідання парламенту в червні.