КВУ просить Верховну Раду законодавчо розтлумачити поняття "підкуп виборців"

НовиниПолітика    07.09.2015 - 12:14
Фото: КВУ просить Верховну Раду законодавчо розтлумачити поняття "підкуп виборців"
Фото: КВУ просить Верховну Раду законодавчо розтлумачити поняття "підкуп виборців"

У КВУ вважають, що за законом підкупом повинна називатися також агітація від так званих громадських організацій

Комітет виборців України (КВУ) просить Верховну Раду України внести зміни до виборчого законодавства, які б розтлумачили поняття "підкуп виборців". Про це сьогодні, 7 вересня, під час прес-конференції "Старт виборчої кампанії: брудні технології, підкуп і тиск на новачків" заявив генеральний директор КВУ Олексій Кошель, передає кореспондент РБК-Україна.

"Комітет виборців України звертається до Верховної Ради України з тим, щоб невідкладно були прийняті зміни до законодавства, які дозволять принаймні зменшити масштаби непрямого підкупу під час місцевих виборів. А саме: внести зміни до законодавства, які розтлумачать поняття "підкуп виборців", - заявив Кошель.

За його словами, такі зміни мають чітко передбачати, що підкуп може здійснюватися не лише від імені кандидата в депутати місцевої ради чи міського голови.

"Ці зміни мають передбачати, що підкупом має називатись також агітація від так званих громадських організацій імені того чи іншого кандидата, від ГО, які повністю повторюють назву політичної сили, і так далі", - зазначив голова КВУ.

Нагадаємо, 6 серпня 2015 р. Президент України Петро Порошенко підписав закон про місцеві вибори, який, за словами першого заступника глави Адміністрації Президента Віталія Ковальчука, повністю виключить підкуп виборців.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top