Китай має намір інвестувати 10 млрд євро в країни Східної Європи

НовиниЕкономіка    07.11.2016 - 02:35
Фото: КНР створює великий інвестиційний фонд
Фото: КНР створює великий інвестиційний фонд

Гроші будуть спрямовані в інфраструктурне співробітництво, високотехнологічні виробництва та індустрію масового споживання

Керівництво Китаю заснувало холдинг Sino-CEEF, який повинен стати основою для фонду обсягом 10 млрд євро для інвестицій у спільні проекти з країнами Центральної та Східної Європи. Про це повідомляє DW.

Згідно з повідомленням, у рамках діяльності компанії Пекін також створює фонд Sino-CEE. Його головним завданням стане вкладення коштів у інфраструктурне співробітництво, високотехнологічні виробництва та індустрію масового споживання.

Інтерес до інвестування в новий фонд вже виявила ряд держав Центральної і Східної Європи, а також окремі компанії і фінансові організації.

У ролі найбільшого інвестора компанії Sino-CEEF виступить фінінститут Industrial and Commercial Bank of China.

"Ми повинні і далі розширювати сферу наших взаємних інтересів", - зазначив прем'єр КНР Лі Кецян.

У 2013 році Пекін заявляв про початок глобального економічного проекту "Шовковий шлях", метою якого є поглиблення співпраці між країнами, через які проходять транспортні коридори в Європу з Азії.

Нагадаємо, Китай виділив Україні 200 тис. доларів на розвиток інклюзивної освіти.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся