Китаєць передав благодійному фонду з США 18 млрд доларів

НовиниСуспільство    27.07.2017 - 19:02
Фото: долари (pixabay.com)
Фото: долари (pixabay.com)

Таку суму коштів на рахунок американського фонду перерахував один з найбільших китайських конгломератів

Громадянин Китаю, номінальний власник найбільшого конгломерату в Китаї HNA Group передав 29% капіталу у благодійний фонд, зареєстрований в США. Про це повідомляє The New York Times.

Наголошується, що про номінального власника HNA Group Гуань Цзюнь практично нічого невідомо, крім того що він старше 30 років і молодше 40.

Сума у 18 мільярдів доларів, саме в таку суму оцінюється розмір переказу, перевищує благодійні внески найбагатших американців - Білла Гейтса і Уоррена Баффета, які вони сумарно перерахували в 2016 році.

Залишається невідомим, як Гуань Цзюнь, якому виповнилося 30 років, став власником такої великої частки одного з найбільших конгломератів Китаю. Його адреса в Пекіні - скромна квартира в кінці брудного передпокою, заваленого старими меблями і мішками із сміттям.

Нагадаємо, раніше американський мільярдер Уоррен Баффетт пожертвував близько 3,17 млрд доларів на благодійність.

Пожертвування у вигляді акцій компанії Berkshire Hathaway, що належить Баффету, було направлено п'яти благодійним організаціям, у тому числі фонду Біла і Мелінди Гейтс.

З 2006 року інвестор пожертвував 27,54 млрд доларів, з яких близько 21,9 млрд доларів були перераховані у фонд Гейтса, який займається проектами в галузі охорони здоров'я та боротьбою з бідністю.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top