У Китаї планують створити аналог Hyperloop

У Китаї планують створити аналог Hyperloop
Фото: капсула Hyperloop (Hyperloop One facebook.com)

Швидкість руху по транспортній мережі HyperFlight, як очікується, складе до 4000 км/год

Китайська аерокосмічна і промислова корпорація (CASIC) збирається розробити надзвукову транспортну мережу HyperFlight, швидкість руху по ній становитиме до 4000 км/год. Про це пише Xinhua.

Джерела агентства повідомили, що план будівництва HyperFlight розрахований на три етапи. На першому з них в CASIC збираються побудувати регіональну мережу, швидкість руху по якій складе до 1000 км/год. На другому етапі компанія хоче з'єднати головні китайські міста, швидкість пересування по цій мережі складе до 2000 км/год. На третьому етапі в CASIC планують створити міжнародну мережу, швидкість транспорту в якій буде досягати 4000 км/год.

Проект заснований на технології магнітної левітації, при якій поїзд рухається за рахунок електромагнітного поля і не доторкається до дорожнього полотна. Таким чином виключається тертя, гальмівною силою стає аеродинамічний опір. Поїзд буде також рухатися в умовах низького вакууму.

Видання China Daily порівняло HyperFlight з Hyperloop - проектом засновника SpaceX Ілона Маска.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прототип пасажирської капсули Hyperloop розігнали до рекордної швидкості в 324 км/ч.
 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся