"Київводоканал" назвав причину підвищення тарифів на холодну воду

НовиниСуспільство    16.05.2017 - 12:13
Фото: "Київводоканал"
Фото: "Київводоканал"

Зростання тарифів зумовлено подорожчанням реагентів

У Києві нові тарифи на холодну воду і водовідведення встановлені в результаті підвищення вартості складових тарифу, зокрема, реагентів. Про це йдеться в повідомленні "Київводоканалу", передає прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Зокрема, на підприємстві називають причинами зростання тарифів необхідність підтримки водопостачання та водовідведення у столиці та області в умовах подорожчання основних складових тарифу.

"З серпня минулого року на 146% зросла вартість реагентів, що використовуються "Київводоканалом" для підготовки питної води та очищення стоків. Паливно-мастильні матеріали, необхідні для роботи техніки, подорожчали на 27%. А розмір сплачуваних підприємством податків та зборів зріс на 94%", - йдеться в повідомленні.

Крім того, повідомляється, що на підприємстві у другій половині 2016 року розмір середньої зарплати становив 6,825 тис. гривень, в той час як у сфері промисловості у столиці перевищила 10 тис. гривень, тому фахівці залишають водоканал через неконкурентні зарплати.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні зросли тарифи на холодну воду.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top