ru ua

Київський метрополітен представив нову схему ліній метро

Київський метрополітен представив нову схему ліній метро
Група дизайнерів "Агенти змін" розробили нову схему ліній Київського метрополітену для розміщення у вагонах.

Група дизайнерів "Агенти змін" розробили нову схему ліній Київського метрополітену для розміщення у вагонах. Про це повідомляє прес-служба "Київського метрополітену".

Як зазначається на сайті авторів схеми, вперше за 55 років існування київського метро у вагонах з'явиться схема ліній, створена професійними дизайнерами, які розробили її безкоштовно з власної ініціативи.

Схема метрополітену зазнає деяких змін. Зокрема на схему ліній метро буде також нанесена схема ліній швидкісних трамваїв, а також маршрути до обох аеропортів. Таким чином нова схема дасть чітке пояснення, де можна пересісти на електричку та трамвай.

Київський метрополітен представив нову схему ліній метро

Перш ніж набути статусу офіційної та з'явитися у всіх вагонах, схема пройде через два тури публічного обговорення: перший тур - публікація в Інтернеті, другий тур - обговорення та внесення правок.

"Ми вислухаємо зауваження людей, які побачать схеми вже не на комп'ютері, а вживу, і теж зробимо правки. І тільки після цього фінальна версія з'явиться у всіх вагонах", - зазначають автори схеми.

Нагадаємо, Київська міська державна адміністрація вже визначилася з вибором інвестора з будівництва мережі Wi-Fi у столичному метрополітені.