ru ua

Київський метрополітен має намір істотно скоротити число поїздів через брак коштів

Київський метрополітен має намір істотно скоротити число поїздів через брак коштів Фото: Київський метрополітен

Немає можливості закуповувати запчастини та обладнання для поточних ремонтів

Комунальне підприємство "Київський метрополітен" має намір істотно скоротити число поїздів через брак коштів. Про це повідомляє ABCnews, посилаючись на прес-службу КП.

"Метро працює у штатному режимі і буде працювати так і далі. Але економити нам доведеться на всьому, включаючи зарплату і ремонт рухомого складу", - розповіло виданню джерело в метрополітені.

У прес-службі відзначили, що у зв'язку з блокуванням рахунків КП немає можливості закуповувати запчастини та обладнання для поточних ремонтів.

"Оскільки рахунки заблоковані, у нас немає можливості купувати запчастини й устаткування для поточних ремонтів. Так, є технологічний запас, але його надовго не вистачить. По зарплаті теж є резерв, але невеликий", - підкреслили у відомстві.

У зв'язку зі сформованою ситуацією вже припинений ремонт ескалаторів. Рухомий склад буде зніматися з рейсів у разі навіть незначних несправностей. Тому неминуче будуть збільшуватися інтервали руху і завантаженість вагонів.

"Грубо кажучи, якщо зараз метрополітен працює на 100%, то через місяць-півтора на лінії буде близько 80% рухомого складу", - оцінили перспективи в прес-службі метрополітену.

Нагадаємо, Вищий господарський суд України залишив без змін рішення про арешт рахунків Київського метрополітену у справі про заборгованість перед компанією "Укррослізинг".

Також суд відмовив у вимозі компанії про стягнення пені з метрополітену на суму в 42 млн гривень.