Київський апеляційний адмінсуд повернув "Кредит-Рейтинг" до держреєстру уповноважених агентств

Середа 12 жовтня 2011 11:02

Київський апеляційний адміністративний суд вчора, 11 жовтня, скасував рішення Держкомісії з цінних паперів і фондового ринку (ДКЦПФР) про виключення рейтингового агентства "кредит-рейтинг" з державного реєстру уповноважених агентств. Про це заявив генеральний директор "Кредит-Рейтингу" Станіслав Дубко, повідомляє "Комерсант Україна".
Відповідне рішення ДКЦПФР прийняла 15 березня, 28 квітня Окружний адмінсуд Києва відмовив у задоволенні його вимог.
Згідно з повідомленням, рішення апеляційного суду набуло чинності з моменту його оприлюднення-11 жовтня. повідомила "Ъ", що.
"Суд скасував рішення першої інстанції задовольнив позовні вимоги в повному обсязі",- сказала директор юридичного департаменту "Кредит-Рейтингу" Аріна Бойко.
За її словами, в позовних вимогах агентство просило суд зобов'язати ДКЦПФР включити його в держреєстр уповноважених агентств, відновивши дію свідоцтва, виданого в грудні 2006 р. Копію рішення суду сторони процесу отримають не раніше ніж через тиждень.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся