Київська міськрада оновить харчоблоки в школах і дитсадках, - Старостенко

НовиниСуспільство    18.08.2016 - 12:06

Цього року міська влада виділила майже 50 мільйонів гривень на капітальний ремонт харчоблоків у навчальних закладах міста Києва, окрім ремонту самих їдалень, у школах і садочках Києва буде оновлено обладнання на кухнях та закуплено новий інвентар. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко у прямому ефірі на телеканалі "Київ".

"Під час інспекції стану готовності шкіл та садочків до навчального року ми залучаємо фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві для ретельної перевірки харчоблоків. Загалом із бюджету міста Києва на капітальні ремонти харчоблоків із заміною обладнання, закупівлю інвентарю та посуду виділено майже 50 млн грн", – розповіла в ефірі Ганна Старостенко.


Вона додала, що наразі вже проведено всі тендерні процедури та укладено всі угоди з компаніями, які будуть поставляти продукти харчування в дитсадки та школи. Тож батьки можуть бути спокійними – харчування маленьких киян розпочнеться з 1 вересня вчасно та буде якісним.

On Top