ua en ru

У Києві на зимові свята відкриють рух транспорту по Хрещатику

У Києві на зимові свята відкриють рух транспорту по Хрещатику Фото: на Хрещатику відкриють рух для приватного транспорту (РБК-Україна/Віталій Носач)

Також планується продовжити роботу пасажирського транспорту на три години та забезпечити цілодобову роботу фунікулеру в новорічну ніч

На час проведення новорічних та різдвяних заходів рух транспорту вулицею Хрещатик у Києві буде дозволено у вихідні та святкові дні. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

"На час проведення новорічних та різдвяних заходів у столиці, з 2 грудня 2017 року до 31 січня 2018 року, на вул. Хрещатик щосуботи, щонеділі, у святкові та неробочі дні буде дозволено рух транспортних засобів", - йдеться у повідомленні.

Щодо обмежень руху транспортних засобів, то з 29 листопада до 31 січня буде обмежено рух транспорту, окрім пасажирського, вздовж Володимирського проїзду - від будинку № 23 на вулиці Софіївській до Михайлівської площі та на вул. Володимирській - від Рильського провулку до Володимирського проїзду.

Також із 29 листопада до 31 січня заборонять рух всіх видів транспортних засобів вздовж Володимирського проїзду - від вул. Малої Житомирської до Михайлівської площі.

Окрім того, 19 грудня з 16:00 до 21:00, з 20:00 31 грудня до 3:00 1 січня, 1 січня з 14:00 до 21:00, 7 січня з 12:00 до 15:00 заборонять рух усіх видів транспортних засобів вздовж Володимирського проїзду, від вул. Софійської до Михайлівської площі, а також на вул. Володимирській, на ділянці від пров. Рильського до Володимирського проїзду.

Що стосується наземного пасажирського транспорту, котрий курсує через місце проведення культурно-мистецького проекту "Неорік на Софії", у його графік будуть внесені зміни. Також планується продовжити роботу пасажирського транспорту на три години та забезпечити цілодобову роботу фунікулеру в новорічну ніч.

Нагадаємо, у вівторок, 28 листопада, на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили перелік з 68 столичних вулиць, де заборонять парковку транспортних засобів.