У Києві на Контрактовій площі тимчасово заборонять рух транспорту

У Києві на Контрактовій площі тимчасово заборонять рух транспорту
Фото: обмеження руху (Автоцентр)

Обмеження діятимуть у зв'язку з проведенням фестивалю в Києві

В Києві 9 і 10 вересня на Контрактовій площі та прилеглих до неї вулицях тимчасово заборонять рух транспорту. Про це повідомила Київська міська державна адміністрація.

"Із 12:00 9 вересня до 22:00 10 вересня буде заборонено рух транспорту на Контрактовій площі та прилеглих до неї вулицях, а саме: від перехрестя вулиць Межигірської та Спаської до перехрестя вулиць Петра Сагайдачного та Андріївської, а також на вул. Григорія Сковороди (від Контрактової площі до перетину з вул. Волоською)", - говориться в повідомленні.

Окрім того, з 6:00 8 вересня до 12:00 9 вересня та з 22:00 10 вересня до 18:00 11 вересня закривається рух транспорту на Контрактовій площі - на ділянці від вулиці Іллінської до вулиці Григорія Сковороди, а також на вулиці Іллінській - на ділянці від Контрактової площі до вулиці Братської. Такі зміни внесено на період монтажу та демонтажу конструкцій і обладнання для проведення зазначеного заходу.

Обмеження діятимуть у зв'язку з проведенням "Фестивалю-відкриття Українсько-німецького року мов".

Нагадаємо, у Києві обмежили рух на Либідській площі майже на місяць, з 29 серпня по 24 вересня 2017 року.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся