У Києві через футбол внесені зміни в роботу трьох станцій метро

НовиниСуспільство    26.07.2017 - 12:12
Фото: метрополітен (РБК-Україна)
Фото: метрополітен (РБК-Україна)

Після закінчення футбольного матчу можливе обмеження на вхід для пасажирів на цих станціях

Сьогодні, 26 липня, у Києві через футбол внесені зміни в роботу трьох станцій столичного метрополітену. Про це повідомляє прес-служба КП "Київський метрополітен".

"26 липня, у зв’язку із проведенням на НСК «Олімпійський» футбольного матчу між командами "Динамо" (Київ) та "Янг Бойз" (Берн, Швейцарія), змінено режим роботи деяких станцій. Так, перед початком матчу, з 18:30 до 19:30 станцію "Олімпійська" буде закрито на вхід та вихід, "Палац спорту" на вихід, "Площа Льва Толстого" на вхід. На цей час поїзди слідуватимуть повз станцію "Олімпійська" без зупинки", - вказано у повідомленні.

Також зазначається, що після закінчення футбольного матчу можливе обмеження на вхід для пасажирів на станції "Олімпійська", "Палац спорту" та "Площа Льва Толстого".

Нагадаємо, у київському метро відновили рух на Святошинсько-Броварській лінії і відкрили для пасажирів станції "Академмістечко" та "Житомирська".

Раніше повідомлялося, що в київському метро через несправність поїзда тимчасово закриті дві станції.

Відзначимо, раніше також повідомлялося, що в Києві правоохоронці працюватимуть у посиленому режимі 26-28 липня у зв'язку з матчем в рамках Ліги чемпіонів УЄФА між "Динамо" (Київ) і "Янг Бойз" (Берн, Швейцарія). Крім того, 3 тис. правоохоронців забезпечуватимуть порядок під час хресного ходу 27-28 липня.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top