ua en ru

КМДА затвердила план святкових заходів на День Києва

Київська міська державна адміністрація затвердила план святкових заходів на День столиці та День Києва, який пройде 31 травня 2014 р.

Київська міська державна адміністрація затвердила план святкових заходів на День столиці та День Києва, який пройде 31 травня 2014 р. Відповідне розпорядження підписав голова КМДА Володимир Бондаренко, повідомила прес-служба КМДА.

Згідно із розпорядженням, загальноміські заходи, присвячені Дню столиці та Дню Києва, розпочнуться 24 травня 2014 р. У цей день у Національному історико-архітектурному музеї "Київська фортеця" відбудеться фестиваль здорового покоління "Фортеця. Київ" за участю українських етно-рок-гуртів.

З 24 до 29 травня в Гідропарку триватиме Чемпіонат Європи з пляжного футболу, а на Андріївському узвозі до 1 червня триватиме Фестиваль мистецтв.

Урочисте вручення мистецької премії "Київ" заплановано на 29 травня. Так, у Музеї історії міста Києва нагороди отримають кращі митці столиці в галузі літератури, кіномистецтва, музичної композиції, театрального і образотворчого мистецтв, журналістики та народного декоративного мистецтва.

30, 31 травня та 1 червня відбудуться міжнародні змагання Race Horizon Park з велосипедного спорту на шосе. 31 травня також відбудеться велопарад, присвячений Дню Києва. Тут планується організувати дитяче і велике коло велопараду з різними маршрутами.

Окрім того, цього дня у столиці запланована вітрильна регата, Київський відкритий фестиваль повітряних зміїв, фестиваль національно-культурних громад "Етнічний віночок Києва", відкритий кубок міста з повітроплавного спорту. Увечері на Співочому полі в рамках мистецького проекту "Ми славимо великий, вічний Київ!" відбудеться святковий гранд-концерт майстрів класичної музики та святковий феєрверк, а на Оболонській набережній - молодіжний рок-концерт.

Також на Оболонській набережній 31 травня можна буде відвідати міжнародний фестиваль "Парад культур", що передбачає ходу представників 42 країн світу та концертну програму.

З 31 травня до 1 червня на стадіоні "Спартак" триватиме міжнародний дитячий турнір із регбі. Окрім того, у ці дні планується проведення культурно-мистецьких заходів у парку "Перемога" та парку "Партизанська слава".

У перший день літа на Співочому полі відбудеться міський конкурс серед старшокласників "Київський вальс" і святкова культурно-мистецька програма "На срібнім березі Дніпра слов'янська золота столиця!".

Також 1 червня на естраді Хрещатого парку біля арки Дружби народів запланований міжнародний турнір з кікбоксінгу.

З 7 до 9 червня у місті Боярка триватиме ІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл".

Координацію питань, пов'язаних із підготовкою до святкування, здійснюватиме Департамент культури.