У КМДА розповіли про три варіанти реконструкції Шулявського шляхопроводу

У КМДА розповіли про три варіанти реконструкції Шулявського шляхопроводу
Фото: засідання секції містобудівної ради

6 березня відбулось засідання секції містобудівної ради

На засіданні секції містобудівної ради вчора, 6 березня, були представлені проекти реконструкції Шулявського шляхопроводу. До обговорення проектів запрошені архітектори та відомі профільні спеціалісти з будівництва транспортних споруд, повідомив заступник голови КМДА Олександр Спасибко.

Він розповів, що наприкінці цього року столична влада планує розпочати будівництво транспортної розв’язки на Шулявці. Реконструкція шляхопроводу теж була запланована на 2017 рік.

Спасибко зазначив, що наприкінці 2016 року замовником реконструкції КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд" було підписано договір на розробку техніко-економічного обґрунтування реконструкції шляхопроводу.

"Сьогодні ми бачимо перші результати цієї роботи – 7 варіантів реконструкції. Усі вони пройшли транспортну модель", – зауважив він.

За словами заступника голови КМДА, перед розробниками в технічному завданні були поставлені основні принципові завдання.

"Дуже важливим є продовження роботи і проспекту Перемоги і Шулявського шляхопроводу. Ми ні в якому разі не зупинимо ці транспортні артерії міста. Другим важливим принципом, за яким буде обрано проект реконструкції – це найбільша пропускна спроможність, яку продемонструє транспортна модель. І третім важливим принципом є вартісна складова реконструкції",  – розповів він.

За підсумками засідання три варіанти проектів були направлені на подальшу розробку та доопрацювання та будуть розглянуті на наступному засіданні секції містобудівної ради.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся