ua ru

КМДА очікує надходження 10 млн грн від підвищення цін на проїзд

КМДА очікує надходження 10 млн грн від підвищення цін на проїзд

Київська міська державна адміністрація очікує надходження 10 млн грн від підвищення цін на проїзд у громадському транспорті підприємства "Київпастранс". Про це в ході презентації бюджету Києва заявив заступник голови КМДА Ігор Ніконов, передає кореспондент РБК-Україна.

"Заборгованість по заробітній платі тут - 115 млн. Ми розуміємо, що підприємство генерує 60 млн грн збитку в місяць. Навіть підняття тарифу, яке планується, дасть 10 млн грн. Наше завдання провести реструктуризацію та реорганізацію цього підприємства. І знайти ті шляхи, які дадуть змогу зменшити витрати", - заявив Ніконов.

Він зазначив, що в бюджеті КМДА пропонує збільшити витрати на комунальний транспорт на 600 млн грн у 2015 р.

"Ми збільшили витрати на транспорт на 600 млн гривень. З них 180 млн - це дотація, а загальна сума витрат, яку ми плануємо - це 1,52 млрд грн. Основна проблема наших перевізників - це некомпенсація державою пільгового проїзду. Нам компенсує держави лише на 20% цієї суми. І всі наші претензії з цього приводу ні до чого не призводять. Ми заклали дотацію на підприємство "Київпастранс" близько 400 млн", - заявив Ніконов.

Нагадаємо, в КМДА планують модернізувати громадський транспорт протягом 5-7 років.