ua en ru

Казюлькін відкликав свою заяву про звільнення з посади начальника Київського метрополітену, - прес-служба

Руслан Казюлькін подав меру Києва Віталію Кличку заяву про відкликання своєї заяви про звільнення з посади начальника КП "Київський метрополітен".

Руслан Казюлькін подав меру Києва Віталію Кличку заяву про відкликання своєї заяви про звільнення з посади начальника КП "Київський метрополітен". Про це повідомляє прес-служба столичного метрополітену.

"Зважаючи на складну ситуацію, яка склалася в країні і на підприємстві, а також враховуючи трагічні події в Московському метрополітені, Казюлькін Р.А. подав Київському міському голові Віталію Кличку заяву про відкликання заяви про звільнення", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі зазначають, що 15 липня 2014 р. до Київського метрополітену надійшло розпорядження мера Києва від 14 липня 2014 р. № 76 про звільнення Руслана Казюлькіна із займаної ним посади начальника столичного метрополітену 16 липня 2014 р. за власним бажанням.

У столичному метрополітені зазначають, що під час особистої зустрічі 2 липня з Кличком голові метрополітену було запропоновано написати заяву на звільнення із займаної посади. Обґрунтуванням написання даної заяви була перевірка готовності до подальшої співпраці Казюлькіна з новим керівництвом міста.

"Відповідно до закону України "Про міський електричний транспорт" та статуту КП "Київський метрополітен", прийняття і звільнення керівника із займаної посади узгоджується з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері транспорту, у межах їх повноважень та здійснюється Київським міським головою за поданням директора Департаменту та погодженням із заступником голови Київської міської державної адміністрації, чого зроблено не було", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Руслан Казюлькін був призначений новим начальником КП "Київський метрополітен" з 14 травня 2014 р.