В Кашмірі бойовики атакували індійську військову базу

НовиниНадзвичайні події    03.10.2016 - 06:59
Фото: бойовики атакували індійську військову базу
Фото: бойовики атакували індійську військову базу
Країни Перської затоки закликали ООН зупинити агресію в Алеппо Куровані Заходом опозиціонери не повинні поблажливо ставитися до "Джабхат ан-Нусри", - Лавров

В результаті нападу загинув один прикордонник

В індійській частині Кашміру бойовики атакували військову базу в місті Барамулла, яке знаходиться в 50 км від найбільшого кашмірського міста Срінагар. Про це повідомляє BBC.

В результаті нападу загинув один прикордонник, ще один отримав поранення. Бойовики були озброєні стрілецькою зброєю і гранатами.

У Барамулле знаходиться місцева штаб-квартира підрозділу індійської армії у боротьбі з повстанцями.

Як наголошується, 18 вересня бойовики напали на індійську військову базу в кашмирськом місті Урі і вбили 18 солдатів. Індійські військові нанесли удари, в результаті чого, за їхніми словами, була зруйнована інфраструктура, яка використовувалася бойовиками, підтримуваними Пакистаном.

Повідомляється, що Індія контролює центр і південь Кашміру, під контролем Пакистану знаходиться північно-західна частина. Північний схід регіону знаходиться під контролем Китаю.

Нагадаємо, представник ООН з гуманітарних питань Стівен Про'Браєн закликав учасників війни в Сирії надати можливість виведення з міста Алеппо хворих і поранених.

Читайте в розділі

На Камчатці вулкан Шивелуч викинув стовп попелу на висоту 6,5 тис. метрів

У Києві викрито масштабне виробництво сурогатного алкоголю

ДФС відсторонила від роботи начальників Закарпатської митниці та митного поста "Ужгород"

On Top