Карпати-Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Кубка України

Харківський "Металіст" перемогою у Львові завершив гру Кубка України проти "Карпат". Забивши два голи, харків'яни стримали натиск господарів і пройшли до чвертьфіналу.

30 жовтня, 20:00
Львів, "Україна"
Карпати - Металіст, 0:2
Гол:
Гомес, 23, Моледо, 43
Карпати: Ильющенков, Пашаєв, Гітченко, Балажіц, Костевич, Морозюк, Голодюк, Льопа, Ткачук, Зеньов, Гладкий
Металіст: Горяїнов, Вільягра, Гуйє, Моледо, Азаведо, Гомес, Соуза, Едмар, Краснопьоров, Соса, Гуменюк

Звучить фінальний свисток. "Карпати" знов програлі у футбол"!

Карпати-Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Кубка України90+3 хв. Старшкевич щось неймовірно страшне сказав арбітру, за що і був відправлений у роздягальню.

Карпати-Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Кубка України90 хв. Пшеничних змінив у грі Сосу.

Карпати-Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Кубка України89 хв. Соса випрошував пенальті. Але суддю простим падінням не переконаєш.

87 хв. Девіч пробивав досить небезпечний штрафний, але влучив у стінку.

Карпати-Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Кубка України83 хв. Балажіц грубо зіграв проти Бланко

81 хв. Дуже впевнено "Металіст" доводить гру до не самого логічного завершення.

Карпати-Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Кубка України79 хв. Бланко з'являється на полі. Пішов відпочивати Соуза.

76 хв. Друга штанга у "Карпат"! Васін подав з лівого флангу і Гладкий бив головою, але м'яч від лівої штанги пішов за лінію поля.

Карпати-Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Кубка України75 хв. Гітченко небезпечно зіграв проти Соси в центрі поля.

72 хв. Гомес пробивав з 25 метрів - Ильющенков дістав м'яч з лівого нижнього кута.

Карпати-Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Кубка України70 хв. Мартинюк вийшов замість Льопи.

69 хв. Вдалося "Карпатам" трохи вирівняти гру. Вони тримають м'яч, але без особливого просування вперед.

Карпати-Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Кубка України65 хв. А у "Металу" Девіч змінив Гоменюка.

Карпати-Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Кубка України63 хв. У "Карпат" замість Федорчука виходить Васін.

61 хв. Протягом хвилини гравці "Металіста" грали в "квадрат" на підході до штрафного "Карпат". Складно зараз львів'янам відібрати м'яч.

57 хв. "Карпати" і "Металіст" переводять подих після страшного львівського штурму.

54 хв. Знову удар Пашаєва, і знову в грі Горіянов!

53 хв. Пашаєв бив здалеку, але Горяїнов з під поперечини дістав!

52 хв. Поперечина врятує "Метал"! Зеньов бив головою після подачі кутового, але сьогодні фортуна явно на боці гостей!

Карпати-Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Кубка України50 хв. Дуже схоже, що Федорчука Едмар поклав на газон в своїй штрафній. Але суддя вирішив, що львоянин симулював і показав "гірчичник".

48 хв. Активніше розпочали другий тайм "Карпати". "Метал" на класі тримає м'яч і не поспішаючи просувається до воріт суперника.

Другий тайм на "Україні"

Поки клас перемагає старання. Завершився перший тайм.

Карпати-Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Кубка України43 хв. Ну що ж за нефарт з "Карпатами"? Соуза подав зліва і Ильющенков, як і повинен, забрав м'яч у руки, але випустив і Моледо сильним ударом з близької відстані зробив рахунок 2:0.

40 хв. Льопа подав - Гладкий бив головою, але Гуйє вибив м'яч з воріт!

Карпати-Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Кубка України39 хв. Вільягра руками поклав на газон Костевича.

36 хв. Цікавий момент. Суддя підійшов до Севидова і сказав, що якщо вболівальники не припинять світити лазерними указками в очі арбітрам, він зупинить гру.

Карпати-Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Кубка України32 хв. Гоменюк не за правилами зробив підкат Балажицу.

31 хв. Соуза класно приклався по м'ячу з далекого штрафного. Але "ядру" не вистачило зовсім трохи, щоб залетіти у ворота.

29 хв. Непогано бив Ткачук здалеку. На прямо в руки Горяїнову.

Карпати-Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Кубка України25 хв. Пашаєв дуже активно намагався відібрати м'яч у Гуйє і виконав грубий підкат.

Карпати-Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Кубка України23 хв. Ось так гол! Гомес! Гоменюк скинув м'яч під удар Гомеса і той "гарматою" відправив того у праву "девтяку"!

19 хв. Моледо досить грубо ззаду підкотився під Гладкого, але суддя картку бразильцеві не показав.

Карпати-Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Кубка України15 хв. Голодюк грубо зіграв на правому фланзі захисту проти Соузи.

12 хв. Гладкий пробачив суперника! Зеньов подав з правого флангу і Саша не зміг влучити по воротах з кількох метрів!

11 хв. Сміливо йдуть в атаку "Карпати". І роблять це львівські футболісти досить гостро.

7 хв. Відповідь від "Металіста" чисто формальна. Азаведо пробив з-за штрафного вище воріт.

3 хв. Який момент порить Голодюк! Гладкий протягнув м'яч по правому флангу, увійшов у штрафну і віддав в центр на Голодюка, але удар того пролетів вище воріт.

2 хв. "Металіст" на правах більш сильного колективу з перших хвилин насів на ворота "Карпат".

Почався матч!

Добрий вечір, друзі. РБК-Україна починає онлайн трансляція матчу "Карпати" - "Металіст".

"Металіст" відправився до Львова у вівторок вдень. Хоч рейс і був затриманий приблизно на годину, погода не завадила "жовто-синім" приземлитися у львівському аеропорту, як це сталося з "Дніпром".

Третій сезон поспіль "Карпати" і "Металіст" грають між собою в 1/8 фіналу Кубка України. Цікаво, що у двох попередніх сезонах перемогу здобували львів'яни. Однак слід визнати, що "Металіст" завжди до Кубка України ставився поверхнево. Зараз команда Мирона Маркевича опинилася поза єврокубків, тому повністю другого складу не обіцяється. За винятком кількох осіб у Львів полетів бойової вибір виконавців.

На вихідних команди грали між собою матч чемпіонату в Харкові "Металіст" з трудом, але переміг завдяки голам Гомеса і Соси. Але другий тайм того матчу показав, що львів'яни не ликом шиті, і можуть дати бій команді Маркевича. Шкода тільки, що сьогодні не зможе зіграти Младен Бартуловіч, який в попередніх матчах вів гру "Карпат". Хорват заробив вилучення ву минулому матчі і пропустить гру. У "Металіста" пропускати матч будуть Дишленкович, Ксьонз, Березовчук, Торрес, Марлос, Клейтон Шав'єр і Шуст. Однак лавки харків'янам вистачить, щоб виставити сьогодні бойовий склад.