Карантин у зв'язку з АЧС запроваджено в Одеській області

Карантин у зв'язку з АЧС запроваджено в Одеській області
Фото: міліцейські пости у зв'язку зі спалахом АЧС

У селі Кам'яне Одеської області виставлено міліцейські пости

У селі Кам'яне Савранського району Одеської області, на території якого 26 жовтня було виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС), у даний час виставлено міліцейські пости із числа працівників місцевої міліції та спеціального підрозділу МВС України "Шторм". Про це повідомили у прес-службі Савранського райвідділу ГУМВС України в Одеській області.

Як зазначається, навколо зазначеного населеного пункту правоохоронці цілодобово несуть чергування на карантинно-міліцейських постах.

Основним завданням міліцейських постів є недопущення поширення захворювання африканської чуми свиней на іншу територію Савранського району та всієї Одеської області.

Разом з тим, державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Савранській РДА на території с. Кам'яне ввела карантин і затвердила план заходів з ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання АЧС на іншу територію.

"Рух транспорту, що виїжджає з населеного пункту, здійснюється тільки після дезінфекції, а рух людей - тільки через дезкилимки. Також створено умови для обов'язкової щоденної санітарно-гігієнічної обробки осіб, що відвідали епізоотичний центр. Заходи щодо недопущення розповсюдження смертельно небезпечної для свиней хвороби триватимуть до повної локалізації та ліквідації", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, африканська чума свиней не шкодить людям та іншим тваринам, а вражає саме поголів'я свиней.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся