Кемерон провів останнє засідання свого уряду

НовиниПолітика    13.07.2016 - 02:52
Фото: Девід Кемерон планує подати королеві Єлизаветі II офіційну заяву про відставку в середу
Фото: Девід Кемерон планує подати королеві Єлизаветі II офіційну заяву про відставку в середу
Роботи займуть чверть ринку бізнес-сервісів у Великій Британії до 2035, - Deloitte Меркель чекає від Британії швидких рішень у процесі Brexit

Вранці 13 липня він іще як прем’єр востаннє відповість на запитання депутатів парламенту

Прем’єр-міністр Великобританії Дейвід Кемерон провів останнє засідання свого уряду перед тим, як офіційно подати у відставку. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Прем’єр-міністр Великобританії планує подати королеві Єлизаветі II офіційну заяву про відставку в середу, 13 липня. Вранці він іще як прем’єр востаннє відповість на запитання депутатів парламенту.


Після відставки Кемерона посаду прем’єр-міністра Британії займе Тереза Мей, яка в понеділок була затверджена на посаді нового керівника нині владної Консервативної партії, що означає, що вона автоматично очолить новий уряд.

Майбутній прем’єр вже пообіцяла провести "успішні" переговори про вихід країни з ЄС. Але, сказала Мей, Лондону потрібен час на те, щоб розробити стратегію переговорів щодо цього виходу, і вона не буде розпочинати формальної процедури цих переговорів до кінця 2016 року.

Впродовж цього часу вона буде заспокоювати країну і світові фінансові ринки, що збурилися після відносно неочікуваного результату референдуму.

Нагадаємо, парламент Британії восени проведе дебати щодо повторного референдуму про Brexit.

 

Читайте в розділі

Антикорупційний суд повинен бути створений в 2017 році, - Ситник

Україна прострочила прийняття 45 нормативних актів ЄС, - Климпуш-Цинцадзе

Кабмін запустив 80% антикорупційних ініціатив громадськості, - Гройсман

On Top