ru ua

Кабмін та УСПП підписали меморандум про партнерство та співробітництво.

Кабмін та Український союз промисловців та підприємців (УСПП) підписали меморандум про партнерство та співробітництво. Документ сьогодні підписали прем'єр-міністр Микола Азаров і президент УСПП Анатолій Кінах, передає кореспондент РБК-Україна.

Згідно із документом, сторони будуть забезпечувати співпрацю з питань залучення представників УСПП до підготовки проектів нормативно-правових актів та пропозицій із питань регулювання економічної діяльності, зокрема вдосконалення системи оподаткування, оптимізації порядку плати внесків на загальнообов'язкове державне соціальне та пенсійне страхування, протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств, впровадження антикорупційних механізмів.

М.Азаров наголосив на важливості для уряду співпраці із бізнесом. "Співпраця з бізнесом для уряду є надзвичайно важливою", - зазначив він. М.Азаров додав, що Україні необхідно модернізація промисловості. Для цього уряд планує створювати технологічні парки та створювати умови для надання кредитів підприємцям. "Криза продемонструвала слабкість української економіки, її нереформованість, її енергоємність... Ми не тільки втрачаємо час для реформування економіки, ми втрачаємо саму економіку", - зазначив прем'єр-міністр. На думку голови уряду, "вже кризи практично немає".

М.Азаров наголосив на необхідності проведення не тільки економічних реформ, а й судової реформи та реформи правоохоронних органів.