Кабмін завтра планує затвердити план по реалізації Стратегії кібербезпеки

Кабмін завтра планує затвердити план по реалізації Стратегії кібербезпеки
Фото: голова Кабміну Володимир Гройсман

До проекту включено заходи з нейтралізації загроз кібербезпеці держави, які розглядались на засіданні РНБО

Кабінет міністрів України завтра планує затвердити проект розпорядження "Про затвердження плану заходів на 2017 рік з реалізації Стратегії кібербезпеки України". Відповідний документ є у розпорядженні РБК-Україна.

Зазначається, що доповідати по проекту має Голова Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації Леонід Євдоченко.

У пояснювальній записці до проекту вказується, що на сьогодні реальні прояви кібератак мало прогнозовані, а їх результатом є, як правило, значні фінансово-економічні збитки або непередбачувані наслідки порушень функціонування інформаційно-телекомунікаційних систем, які безпосередньо впливають на стан національної безпеки і оборони. У зв’язку з цим існуючі загрози вимагають впровадження комплексних заходів, спрямованих на забезпечення кібербезпеки.

Зазначається, що до проекту плану заходів включено невідкладні заходи з нейтралізації загроз кібербезпеці держави, що які розглядались 29 грудня 2016 року на засіданні РНБО.

Нагадаємо, Служба безпеки України спільно з недержавними структурами відпрацьовує стратегію кібербезпеки.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся