ru ua

Кабмін звільнив двох заступників голови Держекоінвестагентства

Кабінет міністрів України звільнив Ганну Щипанську з посади першого заступника голови Державного агентства екологічних інвестицій України.

Кабінет міністрів України звільнив Ганну Щипанську з посади першого заступника голови Державного агентства екологічних інвестицій України. Про це йдеться у розпорядженні уряду № 286-р від 1 квітня 2014 р.

"Звільнити Щипанську Ганну Михайлівну з посади першого заступника Голови Державного агентства екологічних інвестицій України відповідно до абзацу третього частини першої статті 19 закону України "Про центральні органи виконавчої влади" (у разі звільнення міністра перший заступник міністра та заступники міністра звільняються з посад Кабінетом міністрів України), - йдеться у документі.

Також Кабінет міністрів розпорядженням № 287-р від 1 квітня 2014 р. звільнив Вадима Пожарського з посади заступника голови Державного агентства екологічних інвестицій України також відповідно до абзацу третього частини першої статті 19 закону України "Про центральні органи виконавчої влади".