ru ua

Кабмін збільшив число осіб, які підлягають призову на військову службу восени 2017

Кабмін збільшив число осіб, які підлягають призову на військову службу восени 2017 Фото: Володимир Гройсман (kmu.gov.ua)

У Кабміні зазначили, що відповідне рішення дозволить підвищити обороноздатність країни

Кабінет міністрів України збільшив число осіб, які підлягають призову на на строкову військову службу восени 2017 року. Проце відчить відповідне розпорядження Кабміну №826-р від 22.11.2017.

"Уряд збільшив чисельність громадян, які підлягають призову на строкову військову службу до Збройних сил восени 2017 р., на 2 тис. осіб", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, відповідне рішення дозволить підвищити обороноздатність країни.

"Це рішення надасть можливість підвищити обороноздатність держави щодо забезпечення належної охорони та оборони арсеналів, баз, складів Збройних сил, на яких зберігаються вибухонебезпечні засоби", - йдеться у повідомленні.

Так, відповідно до розпорядження, на строкову військову службу планують загалом призвати 12 460 осіб, з них 8 360 - у ЗСУ, 3,5 тис. - у Нацгвардію та 600 - до Держспецтрансслужби.

Нагадаємо, раніше в управлінні зв'язків з громадськістю Збройних сил України повідомляли, що в Україні у жовтні-листопаді 2017 року на строкову військову службу призовуть понад 10 тис. осіб.