Кабмін затвердив проект будівництва автодороги Київ - Харків - Довжанський вартістю 848 млн грн

Кабінет міністрів України схвалив робочий проект будівництва автомобільної дороги Київ-Харків-Довжанський (на Ростов-на-Дону) в обхід міста Валки. Відповідне розпорядження за поданням міністра інфраструктури Володимира Козака прийнято сьогодні на засіданні уряду.

Кабінет міністрів України схвалив робочий проект будівництва автомобільної дороги Київ-Харків-Довжанський (на Ростов-на-Дону) в обхід міста Валки. Відповідне розпорядження за поданням міністра інфраструктури Володимира Козака прийнято сьогодні на засіданні уряду, передає прес-служба Мінінфраструктури.

"Ділянка дороги Київ-Харків-Довжанський, що пролягає через місто Валки, має недостатню ширину проїзної частини для інтенсивного руху великовагового транзитного транспорту. Також на ній розташована значна кількість перехрещень і примикань, що призводить до зростання рівня аварійності на дорозі. Тому і виникла необхідність будувати об'їзну дорогу міста Валки", - підкреслив Козак.

Напрямки об'їзної р. Валки визначені техніко-економічним обґрунтуванням розвитку автомобільної дороги за напрямком Київ - Харків - Дебальцеве - Ізварине (М-03, М-04), яке затверджено розпорядженням Кабміном № 1560 ще в 2008 р.

Проект будівництва обходу передбачає виконання робіт з перевлаштування комунікацій, зокрема: 4 повітряних ліній електропередач, газопроводу, водопроводу, напірної каналізації, насипу земляного полотна, будівництво двох мостів, трьох різнорівневих транспортних розв'язок, транспортного тунелю з металевої труби.

Також буде облаштовано 11 водопропускних труб, оцинкована огорожа, зовнішнє освітлення і модернізовані технічні засоби регулювання дорожнього руху: встановлення знаків і нанесення розмітки у відповідності зі схемою дорожнього руху.

Загальна протяжність дороги в обхід міста Валки 11,865 км. Кошторисна вартість становить понад 848,9 млн грн (вартість 1 кв. м автошляху - 3 тис. 289 грн.). Проект буде реалізовуватися на залучені кредитні кошти під державні гарантії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся