Кабмін затвердив план заходів для реінтеграції Донбасу

НовиниПолітика    11.01.2017 - 14:02
Фото: Вадим Черниш
Фото: Вадим Черниш

Очікується, що прийняття плану дозволить протистояти військової агресії невійськовими засобами

Кабінет міністрів України затвердив план заходів спрямованих на реалізацію деяких принципів державної внутрішньої політики щодо окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження. Відповідне рішення було прийнято в ході засідання уряду, передає кореспондент РБК-Україна.

При цьому міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш зазначив, що були деякі зауваження до проекту, які були враховані.

Ухвалення плану заходів дозволить:

  • здійснювати комплекс заходів щодо окремих територій Донецької і Луганської областей, де органи держвлади тимчасово не здійснюють свої повноваження, кінцевою метою яких є реінтеграція зазначених територій та їх населення в єдиний конституційний простір України;
  • встановлювати і розвивати контакти між громадянами України, які перебувають або проживають в окремих районах Донецької і Луганської областей, що контролюються і не контролюються українською владою;
  • протистояти військовій агресії невійськовими засобами.

Нагадаємо, в грудні 2016 року в ході засідання Кабінету міністрів одноголосно була підтримана Дорожня карта з розробки стратегії інформаційної реінтеграції Криму.

On Top