Кабмін затвердив план заходів з підготовки до Євробачення 2017

НовиниСуспільство    11.10.2016 - 18:27
Фото: Кабінет міністрів України
Фото: Кабінет міністрів України
Уряд розраховує на ухвалення Радою змін до "закону Савченко" наступного тижня Кабмін виділив 45,2 га лісу під будівництво сховища відпрацьованого ядерного палива

Силові структури повинні до кінця року розробити план заходів щодо забезпечення безпеки під час підготовки та проведення Євробачення

Кабінет міністрів України затвердив план з підготовки та проведення в 2017 році в Україні пісенного конкурсу "Євробачення". Про це повідомляє пресс-служба Міністерства культури України.

Відповідний проект розпорядження Кабміну "Про затвердження Плану заходів з підготовки та проведення в 2017 році в Україні пісенного конкурсу "Євробачення" був прийнятий на засіданні 11 жовтня 2016 року.

Згідно з документом силовим структурам України до кінця року необхідно розробити план організаційних і практичних заходів щодо забезпечення безпеки під час підготовки та проведення Євробачення.

А також забезпечити охорону громадського порядку та безпеку дорожнього руху в місцях проведення конкурсу та пов'язаних з цим заходів та безпеку учасників конкурсу і глядачів.

Київська міська держадміністрація та Національна телекомпанія України повинні забезпечити підготовку місць проведення Євробачення, створити інфраструктуру і забезпечити трансляцію конкурсу.

Крім цього, в Україні та за кордоном буде проведена інформаційно-рекламна кампанія, спрямована н підтримку пісенного конкурсу, висвітлення заходів з його підготовки та проведення.

Також передбачається ряд заходів по підготовці до зустрічі і забезпечення належних умов перебування делегацій країн-учасниць Євробачення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Київ планує заробити на Євробаченні 600 млн гривень.

Читайте в розділі

У Києві завтра буде обмежено рух транспорту на вул. Івана Франка

Міносвіти рекомендує виховувати дошкільнят на основі народних традицій

Україна підписала з Китаєм угоду про передачу 50 машин швидкої допомоги

On Top