Кабмін затвердив концепцію реформування органів податкової і митної політики

Середа 29 березня 2017 12:01
Кабмін затвердив концепцію реформування органів податкової і митної політики
Фото: Олександр Данилюк

Концепція є спільним баченням Мінфіну та ДФС щодо шляхів розвитку служби

Кабінет міністрів України затвердив концепцію реформування системи органів, що реалізують державну податкову та митну політику. Відповідне рішення було ухвалене сьогодні на засіданні уряду, передає кореспондент РБК-Україна.

"Концепція є спільним баченням Мінфіну та ДФС щодо шляхів розвитку служби. Концепція закладає певну рамку реформування ДФС", - заявив міністр фінансів Олександр Данилюк.

За його словами, наявність концепції, як комплексного бачення, допоможе координувати дії уряду і парламенту щодо її імплементації, а також залучати міжнародну технічну допомогу. Концепція передбачає напрямки реформ щодо оптимізації структури та інформаційних технологій, антикорупційні заходи, розвиток персоналу і оплати праці, а також прозорість реформи та комунікації.

Данилюк зазначив, що серед основних завдань щодо реформування митної справи є, зокрема, запровадження інституту уповноважених економічних операторів, реалізація повноцінного електронного документообігу, забезпечення доступу бізнесу до повної інформації.

При цьому для реформування податкового блоку необхідним є виконання вимог Податкового кодексу та реалізація функціонального електронного кабінету платника податків, удосконалення роботи центрів обслуговування, підвищення якості індивідуальних податкових консультацій тощо.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що сьогодні митниця в країні працює неефективно.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся