Кабмін створив Офіс з залучення та підтримки інвестицій

НовиниПолітика    19.10.2016 - 13:18
Фото: прем'єр-міністр Володимир Гройсман
Фото: прем'єр-міністр Володимир Гройсман
Кабмін завтра розгляне скасування установ реабілітації для неповнолітніх правопорушників Кабмін завтра розгляне законопроект про протидію домашньому насильству

Директором новоствореного відомства був призначений канадський юрист Данило Білак

Кабінет міністрів України створив Офіс з залучення та підтримки інвестицій. Відповідне рішення було ухвалене сьогодні в ході засідання уряду, передає кореспондент РБК-Україна.

Як зазначила уповноважений з питань інвестицій, перший заступник міністра фінансів України Оксана Маркарова, діяльність такого відомства буде сприяти поліпшенню бізнес-клімату в Україні, що в свою чергу призведе до економічного зростання країни.

"Нам вдалося стабілізувати економіку і на сьогоднішній день пріоритет змінився. Це поросль того економічного зростання, які ми все бачимо і все говоримо про це, це зростання потрібно підтримати. Для того, щоб його підтримати, існує дуже зрозумілий список факторів, які на нього впливають. Перше - це залучення інвестицій, збільшення експорту, розвиток туризму та відновлення нашої промисловості... І ось сьогодні до цієї команди, яка працює над зростанням економіки ми залучаємо Офіс по залученню і підтримці інвестицій", - сказала вона.

Також в ході сьогоднішнього засідання уряду був призначений директор новоствореного відомства - канадський юрист Данило Білак.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін сьогодні створить Офіс супроводу інвестицій.

Читайте в розділі

У Туреччині розглянуть законопроект про збільшення повноважень президента

Лещенко розповів про відкати за поставки газу, які Онищенко отримував за допомогою Кононенко

Якщо Трамп "здасть" Україну РФ, то стикнеться зі "стіною протидії" в Конгресі, - сенатор

On Top