Кабмін сьогодні розгляне план заходів щодо виконання УА з ЄС

Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні розгляне план заходів щодо виконання угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні розгляне план заходів щодо виконання угоди про асоціацію з Євросоюзом. Про це йдеться в порядку денному засідання на сайті уряду.

Початок засідання призначено на 12:00 у Будинку уряду в Києві.

Першим пунктом порядку денного засідання Кабміну є план заходів по виконанню угоди про асоціацію між Україною, з одного боку, та Європейським союзом, Європейським співтовариством по атомній енергії та їх державами-членами, з іншого боку на 2014 - 2017 роки (проект розпорядження Кабінету міністрів України).

Раніше прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що на засіданні 17 вересня Кабмін прийме рішення про імплементацію угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом, ратифікованої 16 вересня синхронно Верховною Радою України і Європарламентом.

Нагадаємо, минулого разу Кабмін збирався 15 вересня 2014 р., щоб представити проект економічної реформи.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся