Уряд зробив безстроковими довідки вимушених переселенців

Уряд зробив безстроковими довідки вимушених переселенців
Фото: голова Кабміну Володимир Гройсман

Про це свідчить відповідна постанова

Кабінет міністрів України визначив, що дія довідок вимушених переселенців про постановку на державний облік є безстроковою. Про це свідчить постанова №352 від 8 червня 2016 року, опублікована на урядовому порталі.

"Врегульовано питання перереєстрації довідок тих внутрішньо переміщених осіб, у яких в якості місця проживання вказана адреса місцезнаходження органів державної влади, місцевого самоврядування, їх підрозділів, що не передбачено чинним законодавством. Такі особи будуть мати можливість протягом місяця або протягом двох місяців, при наявності обґрунтованих причин, перереєструватися і отримати нову довідку", - сказано в повідомленні.


Зокрема, визначається, що довідка, видана до 20 червня 2016 року, яка не скасовано і термін дії якої не закінчився, є дійсною і діє безстроково. При цьому довідка, видана до 20 червня цього року, в якій адресою фактичного проживання вказана адреса місцезнаходження органу держвлади, органу місцевого самоврядування, юридичної особи публічного права, будь-якого іншого приміщення, за яким переселенець фактично не проживає, підлягає перереєстрації до 20 липня, після чого буде вважатися недійсною.

Нагадаємо, Кабмін створить реєстр вимушених переселенців.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся