ua en ru

Кабмін вирішив створити Державну регуляторну службу замість Держпідприємництва

Кабінет міністрів України постановив утворити Державну регуляторну службу України та ліквідувати Державну службу України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва (Держпідприємництва).

Кабінет міністрів України постановив утворити Державну регуляторну службу України та ліквідувати Державну службу України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва (Держпідприємництва). Про це йдеться в постанові уряду № 252 від 30 квітня 2014 р.

"З метою запровадження системного підходу і налагодження результативної роботи з поліпшення бізнес-клімату в Україні Кабінет міністрів України постановляє: утворити Державну регуляторну службу України як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом міністрів України", - йдеться в документі.

У той же час, Кабмін постановив ліквідувати Державну службу України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, поклавши на Державну регуляторну службу України повноваження та функції з питань реалізації державної регуляторної політики, державної політики у сфері ліцензування, дозвільної системи, нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності та на Міністерство економічного розвитку і торгівлі - повноваження і функції з питань розвитку малого та середнього підприємництва.

Також уряд доручив Державній регуляторній службі України подати у місячний строк Кабінетові міністрів України проект положення про Державну регуляторну службу України.

Постанова вступає в силу з дня опублікування в офіційній пресі. Наразі постанова ще не опублікована.

Нагадаємо, головою Держпідприємництва є Михайло Бродський, який був призначений на цю посаду 28 березня 2010 р.