Кабмін дозволив використовувати вироблені в РФ вантажні вагони для перевезення вугілля

НовиниПолітика    22.09.2016 - 14:00
Фото: Володимир Гройсман
Фото: Володимир Гройсман

Прийняття цієї постанови дасть можливість забезпечити ТЕС України енергетичним вугіллям

Кабінет міністрів України дозволив використовувати вироблені в Російській Федерації вантажні вагони для перевезень енергетичного вугілля. Відповідне рішення було ухвалене сьогодні в ході засідання уряду, передає кореспондент РБК-Україна.

"Пропонується проект постанови Кабінету міністрів про внесення змін у перелік товарів, заборонених до ввезення на митну територію України походженням з Російської Федерації. Зазначені зміни дозволять забезпечити необхідну кількість тягового рухомого складу для перевезень вугільної продукції з метою накопичення необхідних запасів вугілля в обсягах, відповідно до графіку", - сказала перший заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Галина Карп.

Вона також додала, що прийняття цієї постанови дасть можливість забезпечити ТЕС України енергетичним вугіллям, що в свою чергу забезпечить безперебійну, стабільну роботу енергосистеми країни в осінньо-зимовий період.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна збільшила потужності з перевалки вугілля через українські порти.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
На Донбас прибув черговий "гумконвой" РФ, в складі якого авто більше заявлених, - Слободян У РФ порушили 2 справи через сутички біля посольства у Києві в день виборів
On Top