ua en ru

Кабмін пропонує ВР ратифікувати угоду з Чорногорією про повітряне сполучення

Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді України ратифікувати угоду між Україною та Чорногорією про повітряне сполучення.

Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді України ратифікувати угоду між Україною та Чорногорією про повітряне сполучення. Про це йдеться в урядовому законопроекті № 0065 "Про ратифікацію угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Чорногорії про повітряне сполучення", текст якого розміщений на сайті ВР.

Законопроект розроблено з метою завершення внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання угодою чинності.
Зокрема, дана угода передбачає, що кожна сторона договору надає іншій стороні право здійснення регулярних міжнародних повітряних сполучень за відповідними маршрутами.

Кожна сторона договору має право призначити одне або більше авіапідприємств з метою експлуатації договірних ліній за встановленими маршрутами, а також відкликати або змінити такі призначення. Такі повідомлення про призначення надсилаються в письмовій формі дипломатичними каналами.

Сертифікати льотної придатності, посвідчення про кваліфікацію та свідоцтва, які видані або визнані дійсними однією стороною договору, визнаються дійсними іншою стороною для експлуатації договірних ліній за відповідними маршрутами.

Кожна сторона може скасувати дозвіл на виконання польотів або тимчасово припинити користування правами, авіапідприємством, призначеним іншою договірною стороною, або встановити такі умови, які вона вважатиме за необхідне для користування
"Прийняття проекту закону України дозволить забезпечити створення та функціонування надійного правового механізму міжнародного рівня для реалізації й активізації процесу двосторонніх міждержавних зв'язків між Україною та Чорногорією, сприятиме подальшому розвитку співробітництва в галузі авіаційного транспорту, налагодженню ділових зв'язків, подальшому розширенню географії польотів українських авіакомпаній", - йдеться у пояснювальній записці до документу.