Кабмін пропонує нову угоду про розподіл вуглеводнів

Середа 18 вересня 2013 18:57

Кабінет міністрів України пропонує нову угоду про розподіл вуглеводнів. Про це заявила народний депутат України від ВО "Свобода", голова комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Ірина Сех, коментуючи розгляд на засіданні Кабміну 18 вересня 2013 р. проекту "Угоди про розподіл вуглеводнів у межах ділянки Скіфська між Державою Україна та консорціумом нафтогазових компаній на чолі з американською ExxonMobil", передає прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода".

Депутата також зазначила, що урядовці погодили проект угоди, хоча деякі міністерства та учасники засідання мали застереження і пропозиції. "Мене, зокрема, цікавить, чи передбачено й коли саме Україна почне отримувати свою частку від видобутку, наскільки це вигідно державі та громадам і чи гарантовано безпеку для людей і довкілля. Непокоїть, що угоду розглядають в авральному порядку, проект не отримав експертних висновків секретаріату Кабінету міністрів. Зрештою, чому довкола документа така таємничість?".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся