ru ua

Кабмін підготував законопроект про можливість переходу коштів на наступний бюджетний рік

Кабмін підготував законопроект про можливість переходу коштів на наступний бюджетний рік Фото: Геннадій Зубко (kmu.gov.ua)

Рішення уряду зменшить навантаження на видатки держбюджету в кінці року

Кабінет міністрів України підготував законопроект про можливість переходу коштів на наступний бюджетний рік. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, передає прес-служба Кабміну.

"Це питання створення спеціального фонду, який може бути наповнений з переходом на наступний рік, зменшить навантаження на видатки державного бюджету в кінці року і дасть можливість виконання робіт протягом двох бюджетних періодів", - заявив Зубко.

Згідно з інформацією прес-служби, віце-прем'єр також відзначив щорічне збільшення держпідтримки на об'єднані територіальні громади (ОТГ) і регіональний розвиток.

"Починали з 3 млрд гривень Держфонду регіонального розвитку та 1 млрд гривень субвенцій на ОТГ. В цьому році вже ця сума зросла до 3,5 млрд гривень і 1,5 млрд гривень відповідно", - резюмував Зубко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в парламенті готують проект держбюджету на 2018 рік до першого читання. В урядовій редакції він обтяжує додатковими видатками місцевих бюджетів.

Наголошується, що Міністерство фінансів пропонує покласти на місця навантаження по виплаті пільг по оплаті комунальних послуг, скорочує медичну субвенцію, а також планує вилучати більше грошей держбюджет у багатих міст.