Кабмін планує завтра ухвалити держбюджет-2017, - Гройсман

НовиниФінанси    14.09.2016 - 11:18
Фото: Гройсман заявив про готовність Кабміну завтра затвердити бюджет 2017
Фото: Гройсман заявив про готовність Кабміну завтра затвердити бюджет 2017

В бюджеті буде закладено збільшення зарплат в сфері освіти і охорони здоров'я на 20-30%

Кабінет міністрів України завтра 15 вересня 2016 року, планує затвердити державний бюджет на 2017 рік. Про це в ході засідання уряду сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає кореспондент РБК-Україна.

"Завтра ми будемо затверджувати з урядом і вносити в парламент проект бюджету на 2017 рік. Вчора на засіданні Ради національної безпеки і оборони ми обговорювали питання щодо фінансування безпеки і оборони України, так як це передбачає законодавство... після вчорашнього рішення на РНБО сьогодні вже всю необхідну роботу Міністерство фінансів повинно завершити. Не бачу ніяких в цьому перешкод... Фактично завтра можемо виходити на засідання уряду, я думаю, що це буде у другій половині дня для того, щоб вчасно внести бюджет у український парламент, затверджувати його і працювати з депутатами над тим, щоб забезпечити його прийняття", - сказав прем'єр.

При цьому, як зазначив Гройсман, в бюджеті-2017 буде закладено, зокрема, і збільшення заробітних плат в сфері освіти і в охорони здоров'я на 20-30%.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко закликав передбачити в держбюджеті на 2017 рік фінансування сектора оборони і безпеки в розмірі 5% ВВП.

On Top