Кабмін планує впровадити спільні з ЄС пункти пропуску на кордоні

НовиниСуспільство    20.06.2017 - 15:28
Фото: пункт пропуску (УНІАН)
Фото: пункт пропуску (УНІАН)

У Кабміні прагнуть спростити процедури митного та прикордонного контролю

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що в майбутньому всі пункти наземного перетину кордону з країнами-членами Європейського союзу (ЄС) будуть спільними. Про це повідомили в прес-службі Кабміну.

"Там, де у нас є спільний митний і прикордонний контроль, ми бачимо прискорення процедур і зменшення корупції. В ідеалі всі пункти наземного перетину кордону з ЄС мусять бути спільними", - заявила Климпуш-Цинцадзе.

За її словами, це потребує розвитку відповідної інфраструктури з обох боків державного кордону, і не завжди труднощі виникають у української сторони.

Крім того, вона прокоментувала відсутність пунктів перетину кордону на Прикарпатті, повідомивши, що дала доручення вивчити питання щодо можливості їхнього створення на українсько-румунському кордоні в межах Івано-Франківської області.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що від початку введення безвізового режиму з Європейським Союзом кордон з країнами ЄС перетнуло понад 365 тисяч громадян України, причому майже 13 тисяч з них - тільки з допомогою біометричного паспорта.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top