Уряд обмежив нарахування премій чиновникам

Уряд обмежив нарахування премій чиновникам
Фото: засідання Кабміну kmu.gov.ua)

Після реформи держслужби чиновники не зможуть нараховувати собі надмірні премії

Кабінет міністрів України в рамках реформи держслужби змінив структуру заробітної плати чиновників і знизив частку додаткових виплат, що зробить неможливим нарахування надмірних премій. Відповідне рішення прийнято на засіданні правительства.

"Мова про неможливість чиновників нараховувати собі "нечувані" премії. Мова йде про зміну структури виплати. Треба вгамувати апетити, коли накручують надбавки. Коли на місцях люди будуть отримувати якісний сервіс від чиновника, тоді можна буде говорити про заохочення", - заявив прем'єр міністр України Володимир Гройсман.

Фото: проект постанови 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що зарплати народних депутатів України продовжать зростати в наступні два роки. Таким чином, через рік, чистий оклад без премій у простого депутата досягне 19,2 тис. гривень, а у спікера Верховної Ради буде трохи більше 23 тис. гривень. В залежності від посади депутата в парламенті кількість прожиткових мінімумів, на підставі яких розраховується оклад, буде відрізнятися.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся